کلکتور های مختلف تولید شده در شرکت بی تی اس

نانواستیل مفتخر است به عنوان عامل فروش شماره یک محصولات ساختمانی بسیاری از تولید کنندگان مطرح ایران اعلام کند که در مورد این برند خاص خود مجموعه ما نیز بسیار خرسند است که امکان همکاری به وجود آمده است، کیفیت بالا و گواهینامه های مختلف، گرفتن استاندارد های بسیار سخت در تاسیسات که هر شرکتی در ایران توان شروع پروسه آنها را نیز ندارد، توجه کنید که کل نیاز شما برای یک شبکه تاسیسات مستحکم چه در اشل بزرگی مانند انبوه سازی و برج سازی و چه در اشل های کوچک مانند ویلا های کوچک یک شهرک ساختمانی در شمال کشور، توسط این گروه محصولات قابل ارائه هستند. نانواستیل هم با توجه به تراکنش بالای مجموعه می تواند تخفیفات ویژه و بسیار بالاتر و ملموس تری از سایرین برای شما در نظر بگیرد، با توجه به سیاست شرکت در فروش بیشتر حتی با سود کمتر اگر شما خرید خود را متمرکز بر روی این مجموعه کنید می توانید از تخفیفات پلکانی بهره مند شوید. همین طور در نظر داشته باشید که این گروه محصولات شامل کلیه تجهیزات جانبی انها مانند شیر ها و جعبه کلکتور و حتی بست های کوچک زیر لوله و دیواری و درپوش هم هستند.

انتخاب از بین انواع کلکتور

عملکرد یک کلکتور ساده است، اب از یک سو وارد آن می شود و بعد به صورت تنظیم شونده در خروجی های آن قرار می گیرد. چیزی شبیه به چندراهی برق اما با میزان دما و فشار بالا، این تجهیز معمولا در گرمایش از کف همین طور در توزیع مکانیزه، توزیع آبرسانی قطره ای، شوفاژ خانه – موتورخانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار کولکتور به نحوی است که کولکتورها از یه لوله اصلی در وسط با سایز بزرگ و لوله های تقسیم آب ورود آب خروج در بالا و پایین با ساز کوچک درست شده است. از انواع کولکتورها میتوان به کلکتور های شیر سرخود، کلکتور های شیر مونتاژ یا شیر جدا، کلکتور های پلکانی و کلکتور های دایره ای اشاره کرد که در سایز های بزرگ , کوچک , با تعداد انشعاب زیاد و یا کم تولید می شوند. روش ساخت کلکتور در مجموعه های مختلف متفاوت است ولی بهترین روش استفاده از ریختگری گرم و سپس ماشین کاری CNC، همین طور استفاده از سوراخ کاری و جوشکاری بر روی قطعات است. موارد مصرف کلکتور ها در موتورخانه ها، در منازل با طبقات زیاد، در نصب پکیج و نهایتا در توزیع آبرسانی کنترل شده است.

تخفیفات ویژه نانواستیل به صورت پلکانی با خرید های بالاتر

با توجه به سابقه گروه نانواستیل در توزیع محصولات ساختمانی برای انبوه سازان و همین طور میزان تراکنش بالای ما با این مجموعه ها که در اصل به موجب سیاست شرکت در خرید انبوه و قیمت گذاری پایین اتفاق افتاده است، همین طور گرفتن نمایندگی و عاملیت فروش از برند های نامدار، همیشه اهرم تخفیف بالا برای نانواستیل فراهم بوده است، توجه داشته باشید که به قول ضرب المثل قدیمی “سود در خرید است نه فروش” ما نیز توانسته ایم با کسب اعتبار و خرید های پشت سر هم و عمده این لازم را به سرانجام برسانیم. به همین خاطر هم می توانید در صورت خرید کلی محصولات مورد نیاز خود از تخفیفات پلکانی با سقف تخفیف بسیار بالا از مجموعه نانواستیل بهره مند شوید.

شیر کلکتوری سرخود و کلکتور شیر مونتاژ

تولید انواع کلکتور های با کیفیت داخل کشور همراه با شیر و بدون شیر

مجموعه ما مفتخر است که از بین شرکت های تولید کننده داخلی بهترین ها را گلچین کند و با قیمت های خاص به صورت مبنای درخواستی به مشتریان نهایی و مصرف کنندگان ارائه دهد. بدان معنی که این شرکت با توجه به میزان خرید شما تخفیفات ویژه ای را به صورت همیشگی بر روی محصولات زیر ارائه می دهد. توجه داشته باشید این میزان تخفیف تنها توسط نماینده های اصلی این شرکت ها و همین طور با توجه به میزان تراکنش بالای آنها با تولید کننده قابل ارائه است، این بدان معنی که می توانید از این موارد تنها در نانواستیل و عده کمی شرکت ها از چنین تخفیفاتی استفاده کنید.