لوله های آبرسانی 5 لایه

PEX-b/AL/PERT – Type ll

تلفیق فلز و پلیمر، لایه های مختلف با درجه تنش و کشش داینامیک، نرخ قیمت تمام شده تولید نسبت به قیمت فروش، کیفیت بالا، انعطاف پذیری نسل دوم لوله های چند لایه، برخورداری از استانداردهای روز اروپا و آمریکا، همین طور تنها تولید کننده داخلی کشور که توان تولید همچین لوله هایی دارد، آنچه ای هست که ما را از سایرین متمایز می کند. این موضوع مهم که کیفیت شعار اصلی این محصولات تولیدی است و حتی با در دست گرفتن این محصولات هر شخصی می توانید گواهی این موضوع را بدهد. گواهینامه ها و استاندارد هایی که از موسساتی بسیار معتبر دریافت شده اند و هر شرکتی از طرف ایران حتی از مراحل اولیه پروسه آنها هم بر نمی آید یکی دیگر از دلایل خرید از ما می باشد.

لوله های چند لایه تولید داخلی و نسل دوم

در مقایسه با لوله های فلزی و لوله های پلی پروپیلن (لوله های سبز)، لوله های سفید یا حتی نسل اول لوله های پنج لایه که نسلی قدیمی تز از لوله ها بشمار می روند، لوله های چند لایه PEX-b/AL/PERT – Type ll ضمن داشتن مزایای لوله های قبلی از ویژگیهایی همچون انعطاف پذیری بالا که موجب استفاده کمتر از اتصالات و در نهایت قیمت پایین تر میشود، برخوردارند. گسترش استفاده از لوله های چند لایه از یک طرف و ضرورت وجود انطباقات کافی بین لوله و اتصال در حین اجرا ی پروژ های کوچک و بزرگ تاسیساتی، باعث گردید که گروه صنایع بی تی اس تمام محصولات خود را به صورت یکپارچه تولید و در اختیار مشتریان و مصرف کننده نهایی قرار دهد. این سبک از لوله ها یعنی نسل دوم لوله های پنج لایه تنها در این مجموعه تولید می شوند و اگر سایت های خارجی را مطالعه کنید متوجه می شوید که مزایایی دو چندان نسبت به پدران خود دارند. در نهایت با توجه به اینکه در کشور های حوزه اروپا و آمریکا از سالهای دور بر روی این شکل از تاسیسات تحقیقات فراوانی صورت گرفته است و بسیاری از این تکنولوژی در اختیار مجموعه ما نیز هست می توانیم مدعی باشیم که بهترین خروجی را برای سازه شما به ارمغان خواهیم آورد و یک دهه گارانتی و خدمات مادام العمر را نیز ضمیمه و پشتوانه این مدعا خواهیم کرد.

پیشنهاد خرید ویژه با تخفیفات پلکانی برای تهیه تاسیسات ساختمانی

اگر شما یک شخصی ساز، انبوه ساز یا شهرک ساز هستید که برای کیفیت بنای خود ارزش ویژه ای قائل هستید اما در این شرایط گرانی و افزایش نرخ ارز نمیخواهید دچار دردسر های مختلف و هزینه های اضافی شوید. حتما توجه داشته باشید خرید های بالای شرکت ما و تراکنش ویژه ای که با تولید کنندگان داخلی داریم موجب شده است در مورد قیمت های خریدمان تخفیف ویژه ای دریافت کنیم که هیچ مصرف کننده یا فروشنده ای نخواهد داشت. خرید عمده و تعداد بالای محصول در مقابل فروش با نرخ سود پایین موجب شده است گردش مالی بالایی به وجود آید که سرانجام آن داینامیک بودن نرخ معاملات در مجموعه نانواستیل است. لطفا خرید های خود را به صورت عمده از ما تهیه کنید و توجه داشته باشید ما تنها مرجعی هستم که می توانیم اضافه خرید شما را پس از اتمام پروژه مرجوع کنیم و انبار خود بازگردانیم.

لوله های 5 لایه نسل جدید

تولید لوله های پنج لایه / چند لایه نسل جدید PEX-b/AL/PERT – Type ll

این نسل جدید از لوله های چند لایه می توانند تغییر بزرگی را در ساخت و ساز و استفاده از تاسیسات برای شما به وجود آورند. در نظر داشته باشید که این نسل حتی نسبت به نسل اول خود هم پیشرفته تر است و تنها تولید کننده داخلی این مدل لوله شرکت BTS در ایران است. تنها تولید کنندگان دیگر این محصول در آمریکا و اروپا هستند و شرکت بی تی اس کلیه اعتبارات مورد تایید موسسات آنها را دریافت کرده است.