لوله پوش فیت سایلنت و نیمه سایلنت فاضلاب

با توجه به اینکه سیستم فاضلاب یک ساختمان از سخت ترین اجرا ها و همین طور پر دردسرین نوع اجرا هست که متاسفانه اغلب لوله کش ها هم به آنها وارد نیستند و در پایان کار همیشه معضل و تعمیرات نیاز است، بهتر است از همان ابتدای کار محصولی را انتخاب کنید که سهولت در نصب و همین طور تضمین کیفیت در آن سرمشق قرار گرفته باشد. این بدان معنی است که از اول فکر چاره کنید، همین طور در نظر بگیرید که با توجه به لایه های کمتر در دیواره های ساختمان و سر و صدای بسیار نامطلوب لوله های پولیکای قدیمی، این روزهای مورد پسند مصرف کننده ای که میلیون ها تومان هزینه می کند و زیر بار قرض و وام می رود نیست. پس اگر در این وضعیت بازار به دنبال محصولات مطمئن هستید که صد البته قیمت مناسبی هم دارند و در نهایت سود دهی پروژه شما را تضمین میکنند، پیشنهاد می کنیم سری محصولات پوش فیت فاضلابی بدون صدا-سایلنت و نیمه عایق صدا یا نیمه سایلنت ما را برای خرید خود در نظر بگیرید.

سبد محصولات پوش فیت فاضلابی

این ردیف محصولات پوش فیت فاضلابی با کیفیت بسیار بالا و در مقابل قیمت های رقابتی تولید می شوند و هیچ شرکت کننده داخلی بدون شک این سطح از گواهینامه و استاندارد را برای کالاهای خود از موسسات اروپایی و آمریکایی دریافت نکرده است که خود گواه کیفیت و طی کردن مراحل سخت برای تایید آنهاست. این مطلب را در نظر بگیرید که اگر برای خودتان می سازید یا سازنده برند هستید، در پایان پروژه برای فروش به این نام و نشان ها احتیاج خواهید داشت تا گواه تضمین کیفیت شما باشند. در این سیستم فاضلابی به دلیل وجود سوکت در لوله و اتصالات نیازی به استفاده از چسب و جوش نیست و از طرفی به دلیل نوع مواد اولیه و فرآیند تولید خاص، شکنندگی دیگر انواع لوله و اتصالات فاضلابی را ندارد و مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار خارجی دارد.

تخفیف های بالا با نرخ پلکانی

نانواستیل به عنوان توزیع کننده عمده محصولات تاسیسات و با توجه به اینکه سیاست شرکت بر اساس فروش زیاد در مقابل سود کم می باشد، همیشه از شرکت های وارد کننده و تولید کننده آپشن های خوبی را برای فروش محصولات گرفته است که مسلما نرخ تخفیف بالا برای مصرف کننده نهای مهمترین آنهاست. اگر شما هم به دنبال یک معامله دو سر سود برای اجرای پروژه فاضلاب خود هستید و همین طور نیاز به یک برند با کیفیت و تضمین خدمات برای طولانی مدت دارید جتما نانواستیل را در نظر بگیرد.

قیمت لوله پوش فیت فاضلابی

لوله یک سر سوکت لوله دو سر سوکت سه راه تبدیل 45 درجه
سه راه 45 درجه سه راه بازدید بوشن
درپوش تست سه راه 87 درجه سه راه تبدیل 87 درجه
زانویی کوتاه 87 درجه زانویی 45 درجه زانویی بلند 87 درجه
سیفون سیفون بلند سیفون یک تکه علم کوتاه
سیفون سوکت دار رایزر سیفون دریچه بازدید
عصایی پشت بام بست سقفی بست دیواری
استاپر لوله بر و لوله پخ کن پایه دار بست دیواری و سقفی

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید